Sindi bënë një deklaratë të papritur për Jasminën

Pak ditë më parë, Jasmina e cilësoi Sindin si vajzën që vishej më keq në Përputhen.

Sigurisht, deklarata e saj nuk u prit aspak mirë nga kjo e fundit, e cila nuk ia kurseu një përgjigje thumbuese.

Sindi publikoi një foto në rrjete sociale, duke treguar se fustanin që kishte veshur Jasmina atë mbrëmje, ajo e kishte veshur që në dhjetor.

Pas kësaj ngjarjeje, Sindi i ka habitur të gjithë.

Gjatë një bisede me ndjekësit, ish-konkurrentja ka treguar se ajo dhe Jasmina janë pajtuar dhe janë shoqe me njëra-tjetrën.