Shyhretja po shijon darkën me bashkëshortin e saj

Shyhrete Behluli mbetët një këngëtare e njohur në shumë aspekte.

Duke qenë një zë i dalluar në skenën muzikore, ajo mbetet aktive edhe rreth jetës private, shkruan “Kosovarja”.

Shyhrete Behluli, është mjaft aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo me ndjekësit po ndan fotografi të ndryshme nga përditshmëria si dhe nga jeta profesionale.

Së fundmi ajo ka ndarë imazhe me ndjekësit ku shihet mjaft e lumtur me bashkëshortin e saj, Luan Salihu.