Shfaqetb Rovena me fustanin më të dalluar gjatë këtij viti

Rovena Stefa është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Në të shumtën e kohës ajo kalon në lajm, duke tërhequr vëmendje të madhe tek ndjekësit, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që pozon në forma të veçanta, edhe këtë herë Rovena shfaqet me fustanin më të dalluar.

Duke i reklamuar linjat perfekte që ka, këngëtarja shfaqet tejet provokuese dhe e dalluar.

Me një rregullim perfekt dhe fustan interesant, shikojeni se si duket ajo.