Shfaqen fotografi të reja të Arbenitës me vajzën e saj në festën e pritjes

Me disa foto në llogarinë e saj, në rrjetin social “Instagram”, Arbenita Ismaili ka zbuluar mikpritjen që ka gjetur nga kthimi në shtëpi së bashku me të voglën e saj.

Vetë modelja ka zgjedhur një ‘look’ minimalist me një kostum në ngjyrë rozë të lehtë.

I gjithë ambienti ka qenë i zbukuruar në nuancat e rozës, ndërsa Arbenita ka pozuar me vajzën në krahë.

Kujtojmë se modelja e mbajti larg vëmendjes së rrjeteve sociale shtatzëninë dhe e zbuloi shumë pranë ardhjes në jetë të vajzës.