Lulja dhe Meda urojnë kunatën me fjalët më të bukura

Sot feston ditëlindjen kunata e këngëtarit të mirënjohur kosovar, Mehdin Pergjecaj.

Meda duke qenë mjaft aktive në rrjete sociale, ka vendosur që t’i bëjë një urim publik kunatës së tij, shkruan “Kosovarja”.

“Urime ditlindja Mirvet edhe 100 tjera” ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë, ku shihet i lumtur krah Mirvetes.

Në anën tjetër nuk ka munguar as urimi i gruas së Medës, Lules për kunatën e saj.

“Urime kunat ishalla me gjitha tmirat” ka qenë urimi i saj.