Kjo është vajza bukuroshe e nënkryetarit të Prishtinës

Selim Pacolli është nënkryetar i komunës së Prishtinës, puna dhe angazhimi i të cilit për një kryeqytet më të mirë, tashmë dihet.

Derisa ai është një nga figurat qendrore të politikës lokale në kryeqytet, pak dihet për jetën e tij private.

Vetëm pak ditë më parë, Pacolli uroi të bijën për ditëlindje, duke i thënë fjalët më të bukura për të.

Me gjasë, Fatlumja është ndjerë krenare pasi ka lexuar postimin e të atit.

Ndryshe, Selim Pacolli i AKR-së do jetë kandidati i kësaj partie për kryetar të Komunës së Prishtinës në zgjedhjet lokale të tetorit që do të mbahen në Kosovë.