Kjo është reçeta e pijes që kuron shumë sëmundje

Ky iilaç hudhre që do lexonni sott është një domosdoshmëri për të gjithë ata që kujdesen për shëndetin e tyre.

Mbani në mend se ky iilaç bën mrekulli për shëndetin tuaj, dhe është gjithashtu i dobishëm për heqjen e kripës nga trupi, pastron gj akun, përforcon sistemin imunitar dhe enët e gj akut, forcon zemrën dhe përmirëson trupin.

Për më tepër, heq yndyrën shtesë, përmirëson metabolizmin, shëron sëmunddjeet femërore dhe inflammacioniin.

Dhe siç thamë, mund ta bëni vetë, në shtëpi.

Metoda e përgatitjes:

Merrni karafil me hudhër dhe pritini në copa të vogla. Vendosni copat e hudhrave në një kavanoz xhami.

Hidhi një litër verë mbi hudhër dhe mbyllni enën.

Lëreni në dritare, të jetë në rreezet e diellit për dy javë. Tundeni enën dy ose tre herë në ditë.

Pas dy javësh, kulloni lëngun dhe vendoseni në një shishe qelqi të errët.

Përdorimi:

Merrni një lugë çaji nga ky lëng tre herë në ditë, për një muaj. Pas gjashtë muajsh, procedura mund të përsëritet.

Efektet do t’ju mahnitsin!