Ju njoftojm me mbesën bukurshe të Liberta Spahiut

Liberta Spahiu dikur modele e njohur, sot prezantuese dhe producente e emisionit për showbiz, “Prive”.

Në të dyja drejtimet, Liberta është treguar shumë e sukseshme. Ka shkëlqyer në botën e modës dhe shkëlqen në prezantim.

Sa dini për jetën e Libertes përtej ekranit?

Nëse e ndiqni në rrjete sociale, shpejtë do të familjarizoheni me të e të kuptoni shumë rreth gjërave të saj, shkruan “Kosovarja”.

Sot, Liberta në Instastory ka prezantuar edhe mbesen e saj bukuroshe, Romen, e cila bashkë me prindërit jeton në Londër.