Ja se si reagon Jehona Sopi nda komentueses kur e pyet: “Çka je trashë moj kështu?”

Këngëtarja e shumë hiteve dhe një nga më të dashurat e publikut dikur, sot nuk është aktive në muzikë, por kjo nuk e ka lënë në hije.

Jehona Sopi ka kohë që është larguar nga skena muzikore dhe nga jeta publike, por ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke mos i lënë fansat ta harrojnë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo herë pas here publikon fotografi e imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe marrin mjaft vëmendje.

Së fundi ajo ka marrë një koment interesant nga një ndjekëse e cila i thotë “Qa je trash mojjj kshtuuuu” dhe Jehona ka reaguar duke i kthyer përgjigje direkte “Lumturija vjen prej lukthit” ka shkruar ajo.