Ja se si duket reja e Shyhretes pa grim!

Learta ka vendosur që në videot e fundit në Instagram të shfaqet e pa grimosur.

Edhe pa grim e natyrale, reja e këngëtares Shyhrete Behluli duket mjaftë e bukur dhe e freskët, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse e pa lyer, Learta nuk ka dalë bash pa gjë, pasi videos dhe fotove u ka vënë filter Instagrami.

Ndryshe, këto poza i ka marrë nga salloni i kunates së saj, Njomzes, ku kishte shkuar për tu rregulluar.