Ja se si duket Bora Zemani pa grim, do të befasoheni…

Përmes “Përputhen”, fama e Bora Zemanit u rrit ndjeshëm dhe ajo u bë e njohur për një audiencë të gjërë, shkruan “Kosovarja”.

Bora ishte e njohur edhe më parë, ama ky shou televiziv i dha famës së saj një dimension tjetër.

Gjatë gjithë kohës, ajo komentohet kryesisht për pamjen e jashtme, ani pse zgjuarsia dhe elokuenca që posedon janë për lakmi.

Se Bora duket bukur në ekran, kjo s’do koment. E, në jetën e përditshme dhe pa grim televiziv, siç mund ta shihni gjërat ndryshojnë pak.