Ja se çfar stili të flokëve ka pasur Shyretja kur ka qenë më e re

Shyhrete Behluli në shumë situata duket bukur dhe e veçantë.

Pasi që ka një përkushtim të madh tek ndjekësit, ajo ndan shumë momente nga përditshmëria, shkruan “Kosovarja”.

Në një imazh që ka postuar së fundmi, këngëtarja shihet që gjithmonë ka pasur një stil të veçantë si në flokë ashtu edhe në veshje.

Krejt ndryshe dhe më të shkurtëra, shikojeni sa bukur ka qenë në atë kohë Shyhretja.

Mos të harrojmë, ajo duket bukur në çdo situatë.