Ja se çfar pozash marrin Luli me nusen e tij shtatzënë

Lulzim Jashari është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi iu zbulua martesa e fshehtë prej dy vitesh.

Lulzimi dhe Albina janë në pritje të fëmijës së parë, shkruan InfoKosova.

Që kur u bë publike çifti nuk ndalon të publikoj fotografi dhe video në krahët e njeri- tjetrit.

Së fundmi gruaja e Lulit ka ndarë një fotografi me fansa teksa shihet duke ia mbajtur barkun Luli.