Ja dhe lëngu që ju ndihmon t’a përforconi sistemin tuaj imunitar dhe parandalon numër të madh sëmundjesh

Vetëm me tre përbërës ky lëng do t’ju ndihmojë për të forcuar sistemin imunitar dhe për të parandaluar një numër të madh sëmundjeesh.

Ky lëng është një mënyrë e shkëlqyer për të optimizuar nivelet e mineraleve dhe vitaminave të rëndësishme në trup, për të rritur nivelet e energjisë tuaj, për të parandaluar ndryshimet e humorit dhe për të ndihmuar procesin e humbjes së peshës.

Lëngjet natyrale janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të forcuar sistemin imunitar dhe për të parandaluar sëmundjeet.

Ky kombinim i veçantë i spinaqit, mollëve, xhinxherit, limonit dhe selinosë, është një pije e fuqiishmee kundër annkthiit që do të sigurojë sasi të larta të mineraleve si selen, jod, kalcium, hekur, magnez, kalium, bakër, zink, fosfor, mangan, etj. molibden, kolina, dhe vitaminat A, E, C, B-Kompleks (B1, B2, B3, B9, B5 dhe B6, dhe K).

Të gjitha këto lëndë ushqyese do të qetësojnë sistemin neervor, do të qetësojnë trupin dhe mendjen tuaj, do të forcojnë gjendjen shpirtërore dhe optimizojnë nivelin e energjisë!

përbërësit:

3 mollë

6 degë selino

1 ose 2 xhinxher

4 gota spinaq

1 limon

Udhëzime:

Përziejini të gjithë përbërësit (të shtrydhur), dhe pini këtë pije të mahnitshme të gjelbër brenda disa orësh, në mënyrë që të korrni të gjitha përfitimet e saj.