Ish i dashurit i Fifit u fejua, vjen reagimi i saj

Fifi nisi një lidhje dashurie, por nuk i zgjati shumë.

Ajo e pranoi se është e dashuruar kokë e këmbë në ‘Straccatellen’, për të cilin kishte bërë edhe tatuazh, shkruan Indeksonline.

Pas ndarjes nga Fifi, ai nuk humbi shumë kohë dhe gjeti shpirtin binjak me të cilën edhe kurorëzoi lidhjen me fejesë.

Pas këtij lajmi reagoi edhe vet këngëtarja duke publikuar këngën e Threedots Nina duke e kënduar pjesën: “Isha noni per ty o Nina me godite si vetetima. Fundin e lam si ne filma!”.

Duket se akoma nuk e ka marrë vetën, duke menduar për ishin e saj.