Foto e fundit të nusës së Goldit, dëshmojn se vetëm po zbukurohet

Ermira Shkodra po shfaqet secilën herë e më e bukur.

Këtë e dëshmoi përmes një selfie që e postoi në instagram e që dukej kaq e bukur, shkruan InfoKosova.

Veshur kishte një fustan të thjeshtë te zi që i shkon me fizikun e saj.

Ndryshe ajo dhe Goldi pasi i bënë prindër për herë të parë nuk ndalen duke postuar foto e video me djalin e tyre mirëpo që ende nuk ia kanë treguar fytyren.