E bija e Shyhretes duket si një 18 vjeçare në këto foto!

Ajo punon si firizere dhe makeup artiste, madje ka një nga sallonet më të njohura në kryeqytet.

Njomza, vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behluli, është gjjthashtu kuruesja e imazhit të së ëmës.

Njomza, është nënë e tre fëmijëve, dy vajzave tashmë të rritura dhe një djali që është ende i vogël.

Vetë frizerja ka bërë një transformim të madh në pamjen e jashtme dhe po duket si vajzë e re.