Bëhet e gjallë Linda Morina, kërkon një burrë me vizë

Ajo u bë virale në rrjete sociale që kur fillojë me këngët e para cover në llogarinë e saj Instagram.

Bëhet fjalë për, Linda Morina, ajo u kritikua nga publiku se nuk ka zë këngëtareje, por nuk u ndalë duke performuar e sigurisht kishte edhe suksesin e saj, shkruan “Kosovarja”.

Patjetër që u pyet edhe për jetën private. Derisa ajo deklaronte se nuk ka qenë në një lidhje për ta kurorëzuar me martesë pasi kërkonte një burrë me vlera kombëtare, tani duket se ka ndryshuar mendje dhe kërkon diqka tjetër.

Së fundmi ka postuar një fotografi ku shfaqet në të mbrendshme dhe në mbishkrim ka shkruar, “Po du burrë me viz, tag burrin tem”.

Ndërsa, në komente nuk munguan edhe shakat nga ndjeksat e saj si dhe etiketimt e burrave të ndryshëm, por me kë do ta bashkoj fati Lindën i mbetet kohës.