A po ju duket shumë ndryshe fytyra e Engjit në këtë foto?!

Engji mbetët një femër e njohur, si për jetën private ashtu edhe në jetën profesionale.

Me postime të shumta që bën për ndjekësit e saj, ajo në shumë momente duket e veçantë dhe ua kalon të gjitha femrave me stilin që ka, shkruan “Kosovarja”.

Me fustana të ndryshëm, dhe me rregullimin maximal tek vetja, ajo duket çdo herë unike.

Por, shikojeni se sa ndryshe duket fytyra e saj me grimin që ka realizuar.

Ju duket ndryshe apo jo?